Nákupčí hlasů mají tah na branku.

úterý 11. leden 2011 21:39

Tak za hlas v komunálních volbách se platí až 1 500 Kč. Když to domyslím, není na tom nic divného. Někdo si spočítal, že je spolehlivější voliče podplatit penězi, než se spoléhat na bilbordy a letáky s volebními sliby, o kterých ví, že je sotva splní. Obešel tak velkoprůmysl reklamních agentur – a obešel tak i rozhlas, televizi a noviny, které by bez reklamy nepřežily. Většina obyvatel se těší na cirkus s přímou volbou prezidenta. Nedaly by se i v tomto případě reklamní agentury obejít a podplatit obyvatelstvo snížením daní? Peníze by se na to získaly snížením státních finančních dotací pro partaje.

Oldřich Vinař

Žádný diskusní příspěvek dosud nebyl vložen.

Oldřich Vinař

Oldřich Vinař

Chci psát komentáře k aktuálnímu dění v neurovědách, zvlášť v těch směrech, kde bych reagoval na obsah Lidových novin, někdy i komentáře k současnému dění na politické nebo kulturní scéně.

Pracuji už skoro 60 let jako psychiatr, nejprve v léčebně v Kosmonosích, pak jako asistent v Ústavu pro doškolování lékařů. Odtud jsem přešel do Výzkumného ústavu psychiatrického, pak jsem vedl Společnou laboratoř Státního ústavu pro kontrolu léčiv a Ústavu chemie a biochemie AV. Jako důchodce pracuji ve své psychiatrické ambulanci. Zajímám se hlavně o psychofarmakologii a v posledních letech o lingvistiku a její přesah do filosofie. Vždy jsem spojoval psychoterapii s farmakoterapií.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy

Pošlete mi vzkaz

Zbývá vám ještě znaků. Je zakázáno posílat reklamu a vzkazy více bloggerům najednou.