Nejčastější odpovědi na často volaná telefonní čísla

čtvrtek 24. duben 2014 17:02

Je to každodenní zkušenost a tak se za to trochu stydím, ale slíbil jsem, že budu psát o vědě, hlavně medicíně a o tom, co mě štve. Když něco štve, tak to jde na nervy a tak se to týká i psychiatrie. Také to vyvolává hlasité vulgarizmy. Jde o tato telefonní čísla: odpověď: 1. volané číslo neexistuje.  2. volané číslo je nedostupné 3. volané číslo právě hovoří   4. volané číslo patří někomu, koho nevoláte  5. nemáte signál  6. voláte správně, ale volaný tvrdí, že měl telefon v kapse a nic neslyšel, ačkoliv není ani trochu nedoslýchavý. Často to říká dotčeně  a v seznamu Vámi volaných číslech zjistíte, že jste volali správně.  7. volaný lže.  8. lžete Vy.       9. lžete oba.  10. Je to psychiatrický problém. Pak platí také 7.8. nebo 9. To je však už je můj vlastní problém. Třeba i to, že t

Oldřich Vinař

Oldřich Vinař

Oldřich Vinař

Chci psát komentáře k aktuálnímu dění v neurovědách, zvlášť v těch směrech, kde bych reagoval na obsah Lidových novin, někdy i komentáře k současnému dění na politické nebo kulturní scéně.

Pracuji už skoro 60 let jako psychiatr, nejprve v léčebně v Kosmonosích, pak jako asistent v Ústavu pro doškolování lékařů. Odtud jsem přešel do Výzkumného ústavu psychiatrického, pak jsem vedl Společnou laboratoř Státního ústavu pro kontrolu léčiv a Ústavu chemie a biochemie AV. Jako důchodce pracuji ve své psychiatrické ambulanci. Zajímám se hlavně o psychofarmakologii a v posledních letech o lingvistiku a její přesah do filosofie. Vždy jsem spojoval psychoterapii s farmakoterapií.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora