Ministr Zaorálek, televize a leccos dalšího. Třeba i o hazardu.

pátek 25. duben 2014 09:20

Včera večer mluvil v televizi ministr Zaorálek. O lidských právech moudře a výmluvně. Co neřekl např. to, že náš prezident jede do Číny a bude věrohodný, protože má právo jmenovat velvyslance – ať v Číně nebo u exilové vlády Tibetu. Také neřekl, že platy poslanců a předsedů jejich výborů jsou vysoké, včetně toho Haškova. To se to pak vzdává nějaké té funkce! Dnes nebo včera byl v Lidových novinách bezvadný, zasvěcený článek redaktorky Jelínkové o hazardu a referendu v Praze. Nezmínila se o sugestivní tváři zatykače z Divokého Západu. Je samozřejmé, že redaktoři Lidových novin na blozích LN (viz můj blog ze 17.4.14). Její je daleko zasvěcenější. Pokládal jsem tiskovinu nikoli za určenou Haló novinám, ale že jen předstírá, že ji rozesílá Praha.     

Oldřich Vinař

Oldřich Vinař

Oldřich Vinař

Chci psát komentáře k aktuálnímu dění v neurovědách, zvlášť v těch směrech, kde bych reagoval na obsah Lidových novin, někdy i komentáře k současnému dění na politické nebo kulturní scéně.

Pracuji už skoro 60 let jako psychiatr, nejprve v léčebně v Kosmonosích, pak jako asistent v Ústavu pro doškolování lékařů. Odtud jsem přešel do Výzkumného ústavu psychiatrického, pak jsem vedl Společnou laboratoř Státního ústavu pro kontrolu léčiv a Ústavu chemie a biochemie AV. Jako důchodce pracuji ve své psychiatrické ambulanci. Zajímám se hlavně o psychofarmakologii a v posledních letech o lingvistiku a její přesah do filosofie. Vždy jsem spojoval psychoterapii s farmakoterapií.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora